Z dumą informujemy, że Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. uzyskało certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2015 świadczący o wysokim standardzie naszych działań w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń kadrowych i księgowych!

 

Mimo wielu sukcesów i wyróżnień stale dążymy do doskonalenia świadczonych usług. Nieprzerwanie analizujemy rynek pracy i tworzymy propozycje, które odpowiadają na jego potrzeby i oczekiwania potencjalnego kursanta. Dbamy o ciągły rozwój wykładowców i zapewniamy im warunki do nieustannego dokształcania. Dzięki temu nasi kursanci mają pewność, że przekazana im wiedza jest aktualna, rzetelna i pełna. Dążenie do coraz lepszej jakości jest zadaniem, które stoi zarówno przed Prezesem, jak i przed wszystkimi pracownikami naszej firmy.
 
Certyfikat, który otrzymaliśmy od Polskiej Akademii Jakości Cert Sp. z o.o. jest potwierdzeniem doskonałych efektów, które uzyskujemy realizując nasze szkolenia kadrowe i księgowe. To gwarancja, że wybór usług Biura Rachunkowego BIUREX będzie dla Państwa owocny i satysfakcjonujący.