HR na deser to pierwsze w Kielcach spotkanie skierowane do pasjonatów i praktyków HR. W luźnej i zachęcającej do wymiany doświadczeń atmosferze, zaproszeni prelegenci podzielą się z nami swoją wiedzą oraz przekażą pakiet rekrutacyjnych inspiracji i pomysłów.

Przewodnie hasło spotkania to: Kompleksowo o branży HR. W jego ramach odbędą się trzy panele tematyczne: PRAWO W REKRUTACJACH, NOWE TECHNOLOGIE, EMPLOYER BRANDING.
 
Jak pracuje się u Pracodawcy Jutra? - panel poprowadzi Michał Cielibała właściciel Biura Rachunkowego BIUREX, które zostało laureatem konkursu PARP Pracodawcy Jutra. W ramach wystąpienia poznamy odpowiedź na pytanie: czy współcześnie firmy mogą pozwalać sobie na ignorowanie działań mających na celu budowanie swojego wizerunku pracodawcy z wyboru oraz dowiemy się w jaki sposób możemy radzić sobie z deficytem kandydatów na kieleckim rynku pracy?

Startujemy 24.05. w lokalu Piwnica Pub w Kielcach (ul. Świętego Leonarda 23/9) o godz. 13.00. Szczegółową agendę otrzymają Państwo w odpowiedzi zwrotnej na przesłane zgłoszenie uczestnictwa. Spotkanie jest bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.