21 marca 2017 r. (wtorek) w Hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju przy ul. Kusocińskiego 3 odbyły się Regionalne Targi Pracy organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach i Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju, przy współudziale Powiatowych Urzędów Pracy w Kazimierzy Wielkiej, Kielcach, Pińczowie oraz Staszowie. W Targach wzięli udział przedstawiciele Akademii Podatkowej Taxmania.

Na targach zaprezentowały się kieleckie firmy i urzędy pracy. Oferta wystawców skierowana była przede wszystkim do młodzieży, która w bieżącym roku przystąpi do egzaminu maturalnego, oraz do osób bezrobotnych. Propozycje Akademii Podatkowej Taxmania: Szkoła Praktycznej Księgowości i szkoła policealna dla dorosłych, zaprezentowane w strefie edukacji, doskonale wpasowały się w profil wydarzenia.

Szczególnym zainteresowaniem niezmiennie cieszyło się szkolenie "Praktyczna Księgowość" - materiały promocyjne trafiły do rąk osób w różnym wieku. Wiele z nich wyraziło chęć uczestnictwa w szkoleniu. Nasi przedstawiciele odpowiedzieli na wszystkie nurtujące ich pytania.

Cieszymy się, że nasze propozycje cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Buska-Zdroju znajdą się wśród słuchaczy IV edycji szkolenia "Praktyczna Księgowość".