28 lutego 2017 r. przedstawiciele Biura Rachunkowego BIUREX Sp. z o.o. brali udział w Regionalnych Targach Pracy w Kazimierzy Wielkiej zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach i Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej, pod patronatem Marszałka województwa świętokrzyskiego, Adama Jarubasa.

argi cieszyły się bardzo dużą frekwencją zarówno ze strony okolicznych firm i przedsiębiorstw, jak i uczniów świętokrzyskich szkół, i osób bezrobotnych. Kilkadziesiąt stoisk prezentowało się w kilku wyodrębnionych strefach. Akademię Podatkową Taxmania prezentowaliśmy w strefie edukacji.

W trakcie targów odbyły się również spotkania informacyjne pt. "Wyjazd do pracy za granicą - co musisz wiedzieć", "Własna firma - pomoc na starcie" i "Krajowy Fundusz Szkoleniowy i Baza Usług Rozwojowych - wsparcie dla pracodawców i ich pracowników".

Szkoła Praktycznej Księgowości przyciągnęła wiele zainteresowanych osób. Przedstawiciele Biura Rachunkowego BIUREX odpowiedzieli na wszystkie nurtujące ich pytania. Nasza oferta okazała się atrakcyjna zarówno dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży szkolnej. Mamy nadzieję, że wielu z nich zostanie naszymi uczniami!