7 kwietnia 2017 r. (piątek) w godz. 10:00 - 13:00 na hali sportowej przy ul. Kpt. Stoińskiego 3 w Końskich odbędą się Regionalne Targi Pracy organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Powiatowy Urząd Pracy w Końskich oraz przez Starostwo Powiatowe . W targach wezmą udział przedstawiciele Akademii Podatkowej Taxmania.

Do dyspozycji gości targów będzie kilkadziesiąt stoisk - coś dla siebie znajdą zarówno osoby szukające pracy, jak i osoby, które chcą zdobyć wykształcenie. Podczas targów odbędzie się seria spotkań: "Wyjazd do pracy za granicą - co musisz wiedzieć", "Własna firma - pomoc na starcie" i "Krajowy Fundusz Szkoleniowy i Baza Usług Rozwojowych - wsparcia dla pracodawców i ich pracowników".

Targi odbędą się pod patronatem Adama Jarubasa, Marszałka Wojewódzka Świętokrzyskiego. Współorganizatorami są Powiatowe Urzędy Pracy w Skarżysku-Kamiennej oraz we Włoszczowie.

Serdecznie zapraszamy! Podczas targów przedstawiciele Akademii Podatkowej Taxmania udzielą Państwu wszelkich informacji na temat naszej oferty edukacyjnej i odpowiedzą na Państwa pytania.

19 kwietnia rusza IV edycja szkolenia "Praktyczna księgowość" - warto dowiedzieć się więcej i dołączyć do nas!