25 kwietnia 2017 roku (wtorek) w klubie Energis należącym do Politechniki Świętokrzyskiej odbyły się Studenckie Targi Pracy i Praktyk. Swoją ofertę pracy, praktyk oraz staży zaprezentowało blisko 40 firm z wielu branż. Wśród nich znalazło się również Biuro Rachunkowe BIUREX, którego przedstawiciele zachęcali młodych ludzi do podjęcia nauki w Akademii Podatkowej Taxmania.
 

mpreza była doskonałą okazją, żeby zaprezentować naszą ofertą nie tylko osobom bezrobotnym, ale również studentom, wśród których dużym zainteresowaniem niezmiennie cieszy się nasza szkoła policealna. Młodzi ludzie wiedzą, że kształcenie dualne to szansa na konkretny zawód w przyszłości - niedawny debiut na rynku pracy uświadomił im, że pracodawcy oczekują przede wszystkim umiejętności praktycznych. Już po raz drugi wychodzimy do nich z propozycją edukacji, która obejmuje również naukę konkretnych umiejętności związanych z zawodem księgowego.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem - ulotki i kalendarze zniknęły w mgnieniu oka! Dla wszystkich, którzy nie mogli zjawić się na wczorajszych targach mamy świetną wiadomość - zobaczymy się już wkrótce!

Zdjęcia: http://tu.kielce.pl/studenckie-targi-pracy-i-praktyk/