Szkoła Praktycznej Księgowości przedstawi swoją ofertę na Targach Pracy organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Oprócz firmy, udział w targach wezmą publiczne służby zatrudnienia, takie jak Powiatowy Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy i inni prywatni przedsiębiorcy.

Ten kto zjawi się w czwartek na kieleckim Rynku będzie mógł skorzystać z usług doradców zawodowych w zakresie biznesu i edukacji. Organizatorzy umożliwią chętnym uzyskanie informacji między innymi jak założyć własną firmę, jak otrzymać dofinansowanie na działalność gospodarczą czy jak wypełnić formularze aplikacyjne. A sami pracodawcy będą mogli porozmawiać na temat aktualnych przepisów z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy. Znajdą się również propozycje dla młodych ludzi, poszukujących możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego podczas staży.

-Plenerowe Targi Pracy nie tylko cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony osób szukających pracy, ale także samych pracodawców, którzy sami aplikują o możliwość uczestniczenia w takich przedsięwzięciach - mówi Zbigniew Brzeziński, z zespołu do spraw promocji zatrudnienia Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Źródło: http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/kilkaset-ofert-pracy-czeka-w-czwartek-na-rynku-w-kielcach,3810314,art,t,id,tm.html