9 czerwca 2017 roku (piątek) odbyły się jubileuszowe, XL Powiatowe Targi Pracy w Nowej Słupi organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach i gminę Nowa Słupia. W Hali Sportowej w Nowej Słupi licznie pojawili się przedstawiciele okolicznych przedsiębiorstw i placówek edukacyjnych. Reprezentanci Biura Rachunkowego BIUREX Sp. z o.o. prezentowali uczestnikom targów ofertę Akademii Podatkowej TaxMania - szkołę policealną dla dorosłych i szkolenie "Praktyczna księgowość".
 

Targi Pracy przyciągnęły szeroką rzeszę osób poszukujących pracę. Wśród nich znaleźli się zarówno studenci i absolwenci uczelni wyższych,  jak i osoby posiadające duże doświadczenie zawodowe.

Wydarzenie zostało uświetnione występami wokalnymi dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem - ulotki i kalendarze zniknęły w mgnieniu oka! Mamy nadzieję, że z osobami, które pojawiły się na naszym stoisku spotykamy się już wkrótce w murach Akademii Podatkowej TaxMania!

Targi odbyły się pod patronatem Marszałka Wojewódzka Świętokrzyskiego, Starosty Kieleckiego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.