12 kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce odbyły się XX Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach - największe wydarzenie tego typu w województwie świętokrzyskim. W targach wzięły udział 102 przedsiębiorstwa, instytucje i placówki edukacyjne z całej Polski, a także z Niemiec, Holandii i Irlandii . Dla uczestników przygotowano ponad 5 tysięcy ofert pracy! Wśród wystawców nie zabrakło Biura Rachunkowego BIUREX.

Targi Pracy przyciągnęły szeroką rzeszę osób poszukujących pracę. Wśród nich znaleźli się zarówno studenci i absolwenci uczelni wyższych,  jak i osoby posiadające duże doświadczenie zawodowe. Oferta edukacyjna Biura Rachunkowego BIUREX - szkolenie "Praktyczna księgowość" i kształcenie dualne - wzbudziły zainteresowanie osób w różnym wieku. Zainteresowanie naszą ofertą wyrazili także studenci z Indii!

Przedstawiciele Biura Rachunkowego BIUREX odpowiedzieli na liczne pytania związane z naszą ofertą edukacyjną. Szczególne zainteresowanie wzbudziło szkolenie "Praktyczna księgowość", które spotykało się z ogromnym entuzjazmem zarówno ze strony absolwentów ekonomii i rachunkowości, jak i osób, które nigdy nie zgłębiały wiedzy z zakresu księgowości.

Mamy nadzieję, że z wieloma osobami zainteresowanymi naszą ofertą spotkamy się podczas najbliższej edycji szkolenia!