"TaxMania: Pociąg do biznesu"
Edycja II

Edycja IIII edycja Kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania – Pociąg do biznesu – już za nami!

17 listopada 2015 r. odbyła się II edycja Gry Miejskiej „TaxMania – Pociąg do biznesu” zorganizowana przez Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o. o. W grze uczestniczyli uczniowie kieleckich szkół średnich. Pięć pięcioosobowych grup wyruszyło na trasy, by na poszczególnych punktach dowiedzieć się jak prowadzić swój biznes, tak by mógł on prężnie funkcjonować na konkurencyjnym rynku. 

Punkty kontrolne zorganizowane były w instytucjach publicznych ściśle związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa, takich jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach, Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich, Bank PEKAO SA, Miejski Urząd Pracy, w przedsiębiorstwach prywatnych: FAN Dariusz Czapka, Global Pathway Sp. z o.o, Zielony Admin, a także w Radiu Kielce, gdzie uczestnicy mogli nie tylko dowiedzieć się na czym polega tworzenie reklamy, ale także wypróbować tę wiedzę w praktyce, nagrywając własną rozmowę reklamową. 

Zwycięska grupa, jaką okazała się drużyna z III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Kielcach, uzyskała największą liczbę punktów, za co otrzymała cenne nagrody.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ta gra, która bawi i uczy była udana, serdecznie dziękujemy. 

O wydarzeniu w lokalnych mediach:

http://www.radio.kielce.pl/pl/post-37585

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,47262,19202319,mlodzi-ucza-sie-biznesu-druga-edycja-taxmanii-zdjecia.html?disableRedirects=true

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/w-kielcach-odbyla-sie-druga-edycja-gry-ulicznej-taxmania-pociag-do-biznesu 

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/galeria/taxmania-w-kielcach-dla-przedsiebiorczej-mlodziezy