14 lutego 2017 roku ruszyła III edycja szkolenia "Praktyczna księgowość" organizowana w ramach Akademii Podatkowej "TaxMania".

W szkoleniu wzięło udział dziesięć osób: Elżbieta, Małgorzata, Ewelina, Justyna, Małgorzata, Ewa, Anna, Marta, Małgorzata i Monika.

Podczas 156-godzinnego szkolenia wybitni specjaliści z dziedziny księgowości, prawa podatkowego i doradztwa podatkowego dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą teoretyczną i pomagali w rozwinięciu umiejętności praktycznych.

Uczestniczki miały do dyspozycji stanowiska wyposażone w komputery i dostęp do profesjonalnych materiałów dodatkowych: realnych dokumentów księgowych, aktów prawnych, druków podatkowych, i podręcznika zwierającego aktualne rozporządzenia.

Znaczna część szkolenia przeznaczona została na naukę programu księgowego Symfonia, co w sposób efektywny przygotowało uczestniczki do podjęcia pracy w zawodzie księgowej.

Szkolenie odbywało się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00 w siedzibie Akademii Podatkowej "TaxMania" i drugiej siedziby Biura Rachunkowego BIUREX przy ul. Częstochowskiej 19.

13 marca uczestniczki napisały egzamin kończący szkolenie, podczas którego musiały wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną umiejętnością księgowania dokumentów.

O jakości kształcenia świadczą wyniki egzaminu - mimo, że słuchaczki nie miały doświadczenia w zawodzie księgowej, sięgały 97%!

Po zakończeniu szkolenia uczestniczki zostaną zatrudnione w Biurze Rachunkowym BIUREX na trzymiesięczny okres, co z pewnością ułatwi im zdobycie zatrudnienia w zawodzie.

Szkolenie "Praktyczna księgowość" zyskało bardzo pozytywne opinie słuchaczek, które uhonorowały wykładowców wspaniałymi prezentami.

Serdecznie dziękujemy za wspólną naukę! 

Edycja III