Praktyki i staże

Zdobądź doświadczenie zawodowe w renomowanym Biurze Rachunkowym BIUREX, przyjdź do nas na praktykę lub staż!


Przyjdź do nas na praktykę lub staż!

Biuro Rachunkowe BIUREX od początku swojego istnienia stawia na młodzież! Dajemy szansę młodym ludziom na rozwój ich zawodowej kariery. Szukasz firmy, dzięki której zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenia w zawodzie? Podczas stażu/praktyk pogłębisz posiadaną wiedzę, sprawdzisz swoje umiejętności praktyczne, będziesz mieć okazję do nauki od doświadczonych praktyków rachunkowości, zdobędziesz umiejętności radzenia sobie z problemami, z którymi przychodzi zmierzyć się pracownikowi biura rachunkowego.

Nasze działania edukacyjne doceniła m.in. Państwowa Agencja Rozwoju przedsiębiorczości, przyznając nam w 2015 i 2016 r. tytuł "Pracodawcy Jutra".

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani zdobyciem przydatnych umiejętności, niezbędnych do pracy w rachunkowości. Jeśli jesteś osobą, która wykazuje chęci do nauki, jest zmotywowana i zaangażowana w wykonywanie zleconych obowiązków - to jesteś idealnym kandydatem!

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z Tobą przyniesie obustronne korzyści.

Poznaj korzyści wynikające z odbycia praktyk/stażu w Biurze Rachunkowym BIUREX:

 1. Będziesz realizować jasno określony program praktyk.
 2. Zostanie Ci przydzielony opiekun praktyk, chętnie udzielający istotnych wskazówek dotyczących wykonywanej pracy.
 3. Traktujemy praktykantów i stażystów na równi z pracownikiem, uwzględniając własne stanowisko pracy oraz powierzanie mu ambitnych zadań.
 4. Udostępniamy możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez firmę w celach samodoskonalenia zawodowego.
 5. Aprobujemy entuzjazm, kreatywność i chęć ustawicznego kształcenia.

Chcesz poznać zawód od podszewki? Zobaczyć jak wygląda praca w doskonale prosperującym biurze rachunkowym? Chcesz wdrożyć się w świat biznesu? Pomożemy uwierzyć Ci we własne możliwości!
Przygotujemy Cię do efektywnej pracy, dzięki czemu będziesz mieć duże szanse na szybkie znalezienie pracy.


Opinie praktykantów

 • “Podczas praktyk miałam możliwość zapoznać się ze specyfiką pracy księgowego: sprawdzałam i weryfikowałam dokumenty księgowe. Praktyka w Biurze Rachunkowym spełniła moje oczekiwania, przede wszystkim dlatego, że miałam możliwość praktykowania zdobytej wiedzy na studiach. Praktyki zawodowe niosą za sobą wiele korzyści, z tego tytułu, że pojawia się możliwość pozyskania nowych kwalifikacji i umiejętności, które są wykorzystywane w późniejszej pracy zawodowej. Z perspektywy wykonywanych obowiązków odbyta praktyka była ważnym krokiem przed rozpoczęciem pracy. Po zakończeniu praktyk studenckich zaproponowano mi pracę w Biurze, gdzie nadal pracuję.”

  Aneta

 • “Staż spełnił moje oczekiwania, gdyż dzięki niemu miałam szansę opanować umiejętność prawidłowego przygotowania dokumentów podatkowych, sprawdzania ich pod względem poprawności wprowadzania i poprawności obliczeń, a także miałam możliwość poznania programu księgowego Symfonia poprzez księgowanie dokumentów. Obecnie pracuję w Biurze Rachunkowym BIUREX Sp. z o.o.”

  Katarzyna

 • “Na stażu zapoznałam się z zasadami funkcjonowania biura, dokonywałam weryfikacji poprawności danych, miałam okazję zapoznania się z programem finansowo-księgowym oraz dokumentacją typowych zdarzeń gospodarczych. Przede wszystkim podobała mi się przyjazna atmosfera panująca w biurze oraz chęć przekazywania swojej wiedzy przez pracowników. Staż w pełni spełnił moje oczekiwania.”

  Joanna

 • “Osobiście miałam bardzo dobre warunki odbywania stażu. Od pierwszego dnia dostałam do dyspozycji komputer, dzięki czemu mogłam zapoznać się i wdrożyć w systemy informatyczne oraz księgowe Biura. Podczas stażu zdobyłam wiedzę potrzebną w księgowości, poznałam praktyczną stronę prowadzenia księgowości przedsiębiorstw, jak również aspekty innych dziedzin takich jak: marketing czy sprawozdawczość GUS. Uważam, że staż w Biurze Rachunkowym BIUREX był przydatny, gdyż pomógł mi i przekonał mnie, że wybór pracy na stanowisku księgowej jest słuszny i zgodny z moimi oczekiwaniami.”

  Aleksandra

 • “Z perspektywy obecnego zatrudnienia praktyka i staż w Biurze Rachunkowym BIUREX była przydatna. Pozyskane umiejętności dały możliwość ich wykorzystania podczas sporządzania dokumentacji księgowej oraz udzielaniu odpowiedzi na pytania klientów. Praktyka i staż pozwoliły zdobyć praktyczną wiedzę w sprawnym posługiwaniu się w programie księgowym oraz dodały pewności siebie w ich użyciu oraz przy podejmowaniu racjonalnych decyzji.”

  Edyta

 • “Praktyki wspominam bardzo miło. Miałam możliwość zapoznania się z wewnętrznym systemem organizacji biura oraz zasadami księgowości. Umiejętności które zdobyłam podczas odbywania praktyk były znaczącym przygotowaniem dla stanowiska na które wkrótce po odbyciu praktyk zostałam zatrudniona. Nie mogę nie wspomnieć o miłej atmosferze panującej wśród zatrudnionych pracownic, które są bardzo sympatyczne a w razie potrzeby pomocne.”

  Anna

TAXMANIA

ul. Tarnowska 15 

25-394 Kielce 

 

OBSERWUJ NAS