TaxMania to nowoczesna Akademia Podatkowa, w której młodzi ludzie poznają zagadnienia związane z biznesem i przedsiębiorczością

O nas

O nas

Taxmania Akademia Podatkowa została założona, aby dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Poprzez podejmowanie szeregu działań związanych z szeroko pojęta edukacją podatkową, kształcimy młodzież i wprowadzamy ją w świat biznesu.„Współpracujemy z organizacjami studenckimi, uczelniami oraz szkołami ponadgimnazjalnymi. Chcemy, by młodzież praktycznie poznawała zagadnienia związane z biznesem i przedsiębiorczością. Podnosimy świadomość z zakresu prawa podatkowego, organizując liczne szkolenia i prezentacje. Organizujemy praktyki studenckie oraz praktyki dla uczniów szkół średnich. Wiele z tych młodych osób zaskakuje nas pozytywnie swym zaangażowaniem. Osoby, które odbywają u nas praktyki mają szansę zobaczyć, jak wygląda funkcjonowanie firmy od środka oraz z sukcesem zadebiutować na rynku pracy: zapraszamy do współpracy!”

— Michał Cielibała


Taxmania to wyjątkowe miejsce przeznaczone dla ludzi przedsiębiorczych, nastawionych na sukces w biznesie, ze specjalną ofertą skierowaną do osób młodych - studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mających zapał do zdobywania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce.

 

Osobnymi podmiotami, które mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia Prezesa firmy BIUREX, Michała Cielibały oraz zatrudnianej przez niego kadry, są jednostki szkoleniowe, fundacje, stowarzyszenia, uczelnie i szkoły publiczne. Michał Cielibała wielokrotnie jako praktyk, zapraszany był przez instytucje publiczne do współpracy, w zakresie zwiększania świadomości biznesowej mieszkańców województwa świętokrzyskiego: realizował projekty m.in. z urzędami pracy, stowarzyszeniem Lewiatan, agencjami zatrudnienia.


WYKŁADOWCY

 

Michał Cielibała

Pomysłodawca i założyciel Akademii Podatkowej TaxMania. Doradca podatkowy (numer wpisu: 8015), prawnik, przedsiębiorca. Specjalizuje się w prawie podatkowym, reprezentuje podatników w toku postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Właściciel Biura Rachunkowego BIUREX, zajmującego się stałą obsługą księgowo-podatkową kilkuset firm. W ramach swojej działalności prowadzi doradztwo podatkowe, zarządza przedsiębiorstwem, prowadzi obsługę księgową i podatkową przedsiębiorstw.

Wioleta Podsiadło

Z wykształcenia prawnik i ekonomista, doktorantka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Kancelarii Radcy Prawnego i Kancelarii Adwokackiej. Z Biurem Rachunkowym BIUREX Sp. z o.o. związana od 2008 roku. Zajmuje się bieżącą obsługą księgową firm. Autorka publikacji z dziedziny prawa.

Aldona Barcicka

Doradca podatkowy (numer wpisu: 12603). Magister ekonomii na Politechnice Radomskiej, licencjat z zakresu ubezpieczeń (WSU). Od 2014 roku związana z Kancelarią Doradcy Podatkowego Michała Cielibały. Na co dzień zajmuje się udzielaniem porad, sporządzaniem opinii oraz wyjaśnień. Aldonę cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu dokładnie diagnozuje każdy problem.

Agata Twardowska

Absolwentka Liceum Ekonomicznego im. Mikołaja Kopernika w Kielcach. Specjalista w zakresie ekonomii i organizacji przedsiębiorstw handlowych. W Biurze Rachunkowym BIUREX pracuje od 10 maja 1999 roku. Od 2000 roku jest w firmie kadrową.

Jolanta Gębska

Specjalista do spraw ubezpieczeń społecznych. Magister ekonomii WSEiA w Kielcach, kierunek "Rachunkowość i przepisy podatkowe". Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ubezpieczeń społecznych, kadr i rozliczeń płac. Z Biurem Rachunkowym BIUREX związana od 1993 roku.ORGANIZACJA I INFORMACJE


Jolanta Cadera

Specjalista ds. szkoleń Biura Rachunkowego BIUREX. Podczas zajęć w Akademii Podatkowej TaxMania zajmuje się organizacją, dokumentacją i opieką nad kursantami. Ukończyła studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu, studia podyplomowe na kierunku "Prawo pracy" i ubezpieczeń społecznych.


TAXMANIA

Tarnowska 15
25-394 Kielce
Email:
info@biurex.pl
Telefon:
+ 48 (41) 335 83 83, +48 607 033 240

Na skróty

AKTUALNOŚCI FAQ KONTAKT O NAS OFERTA POLITYKA PRYWATNOŚCI PROJEKT UNIJNY TAXMANIA WYDARZENIA

Znajdziesz nas także na:

Projekt i wykonanie BerMar multimedia