TaxMania to nowoczesna Akademia Podatkowa, w której młodzi ludzie poznają zagadnienia związane z biznesem i przedsiębiorczością

Gra Miejska "TaxMania: Pociąg do biznesu": EDYCJA II

Gra Miejska "TaxMania: Pociąg do biznesu": EDYCJA II

Edycja II edycja Kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania – Pociąg do biznesu

17 listopada 2015 r. odbyła się II edycja Gry Miejskiej „TaxMania – Pociąg do biznesu” zorganizowana przez Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o. o. W grze uczestniczyli uczniowie kieleckich szkół średnich. Pięć pięcioosobowych grup wyruszyło na trasy, by na poszczególnych punktach dowiedzieć się jak prowadzić swój biznes, tak by mógł on prężnie funkcjonować na konkurencyjnym rynku. 

Punkty kontrolne zorganizowane były w instytucjach publicznych ściśle związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa, takich jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach, Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich, Bank PEKAO SA, Miejski Urząd Pracy, w przedsiębiorstwach prywatnych: FAN Dariusz Czapka, Global Pathway Sp. z o.o, Zielony Admin, a także w Radiu Kielce, gdzie uczestnicy mogli nie tylko dowiedzieć się na czym polega tworzenie reklamy, ale także wypróbować tę wiedzę w praktyce, nagrywając własną rozmowę reklamową. 

Zwycięska grupa, jaką okazała się drużyna z III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Kielcach, uzyskała największą liczbę punktów, za co otrzymała cenne nagrody.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ta gra, która bawi i uczy była udana, serdecznie dziękujemy.

Galerie

TAXMANIA

Tarnowska 15
25-394 Kielce
Email:
info@biurex.pl
Telefon:
+ 48 (41) 335 83 83, +48 607 033 240

Na skróty

AKTUALNOŚCI FAQ KONTAKT O NAS OFERTA POLITYKA PRYWATNOŚCI PROJEKT UNIJNY TAXMANIA WYDARZENIA

Znajdziesz nas także na:

Projekt i wykonanie BerMar multimedia