TaxMania to nowoczesna Akademia Podatkowa, w której młodzi ludzie poznają zagadnienia związane z biznesem i przedsiębiorczością

Gra Miejska "TaxMania: Pociąg do biznesu": EDYCJA III

Gra Miejska "TaxMania: Pociąg do biznesu": EDYCJA III

Edycja III edycja Kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania – Pociąg do biznesu 

W środę, 16 listopada 2016 roku, odbyła się w III Edycja Gry Miejskiej „TaxMania – Pociąg do biznesu” organizowana przez Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.


W rywalizacji wzięli udział uczniowie 3 Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach i studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.


Pięć drużyn odwiedziło prywatne przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, które zdecydowały się współpracować z organizatorami gry: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach, CeZet Bar – ANICZEK Anna Czekaj, GryFik – Weronika Sosnowska, Dom Kredytowy NOTUS S.A. i Agencję Pracy Tymczasowej CRAFTS Sp. z o.o. Właściciele firm przekazali uczestnikom gry cenne informacje na temat zarządzania własnym przedsiębiorstwem i wskazali drogę do stworzenia idealnego biznesplanu.


Dwudziestu pięciu zawodników walczyło o miano najbystrzejszego, najbardziej kreatywnego i komunikatywnego zespołu. Na swojej drodze mierzyli się z licznymi problemami z dziedziny przedsiębiorczości i podejmowali trudne decyzje biznesowe, dokumentując swoje działania perfekcyjnymi zdjęciami.


Mimo zimowej aury młodzież znakomicie poradziła sobie z zadaniami, które napotykali na drodze w biegu śladami kieleckiej przedsiębiorczości. Miano „lidera przedsiębiorczości” mogła zdobyć jednak tylko jedna ekipa. 
Zwycięzcą III Edycji Gry Miejskiej „TaxMania – Pociąg do biznesu” została drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach.


Wygrani otrzymali cenne nagrody – nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, które ufundowało Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. wraz z Domem Kredytowym NOTUS S.A.

Galerie

TAXMANIA

Tarnowska 15
25-394 Kielce
Email:
info@biurex.pl
Telefon:
+ 48 (41) 335 83 83, +48 607 033 240

Na skróty

AKTUALNOŚCI FAQ KONTAKT O NAS OFERTA POLITYKA PRYWATNOŚCI PROJEKT UNIJNY TAXMANIA WYDARZENIA

Znajdziesz nas także na:

Projekt i wykonanie BerMar multimedia